WGOD!

The general member portfolio consists of software developers, company owners and investors. Our mission is to ensure that all shared content is clean and functional. For this reason, unfortunately, not every member is accepted. Please do not attempt to register for 1 software or 1 theme, membership is paid. You can join our telegram group below or send an e-mail to [email protected] to purchase the invite code for 10$.

Join Telegram

44 Saatlik Uygulamalı PHP Kursu !Son Bir Gün!

Info

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Udemy Videos, eBooks kategorisinde o_O tarafından oluşturulan 44 Saatlik Uygulamalı PHP Kursu !Son Bir Gün! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 858 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Udemy Videos, eBooks
Konu Başlığı 44 Saatlik Uygulamalı PHP Kursu !Son Bir Gün!
Thread starter o_O
Start date
Replies
Views
First message reaction score
Son Mesaj Yazan munhamenna

o_O

Guest
Harry maguire
11
7
Warez Point
62ա
Turkish Liras
0₺
Konu: Yazılım - PHP
Dil: Türkçe
Kursun Açıklaması: PHP Web programlama öğrenerek öğrendiklerimizi uygulayıp PHP ile gerçek bir e-ticaret projesi geliştiriyoruz.(PDO+MySQL)
Neler Öğreneceksiniz: Web programlamanın temeli HTML dilini kavramış olacaksınız. Dinamik Web Programlamanın mantığını kavramış olacaksınız. Haber, emlak, ilan, firma scripti vb. en çok talep gören Web Programlama scriptlerinin tamamını kendiniz yazabileceksiniz. Dinamik scriptlere modül geliştirebileceksiniz. PHP programlamayı en sade ve bol örnekli anlatımlarla öğreneceksiniz. PHP PDO sınıfının kullanımını kavramış olacaksınız. MySQL veritabanında CRUD (Select, Insert, Update, Delete) işlemlerini yapabileceksiniz. MysQL veritabanında temel ve ileri seviyle komutları kullanabileceksiniz. E-ticaret projesi üzerinde eğitmeniniz ile birlikte çalışıp öğrendiklerinizi geliştirebileceksiniz.
392 Dersten oluşan, 44 Saatlik bir eğitim sizleri bekliyor, kaçırmayın!
Ücretsiz bir şekilde kaydolabilirsiniz.

1 gün kaldı
Ben kendim de bu kurstan PHP öğrendim kesinlikle tavsiye ederim.

https://www.udemy.com/course/sifird...ama-html-php-pdo-mysql/?couponCode=EVDEKALPHP

Last edited:

feroox

Friend
New
45
2
Warez Point
58ա
Turkish Liras
0₺
emrah hoca iyidir. Halk dilinde anlatır, Anlatım tarzı ile programlama mantığını öğrenmemek neredeyse imkansız... Tavsiye ederim.... Başlangıç için ideal...

Guest
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • aLeech:
    Guest cashout has joined the room.
  • (Guest) cashout:
    hey
  • (Guest) cashout:
    anyone active ?
  • aLeech:
    Guest hackforum has joined the room.
    aLeech: Guest hackforum has joined the room.
    Back