WGOD!

The general member portfolio consists of software developers, company owners and investors. Our mission is to ensure that all shared content is clean and functional. For this reason, unfortunately, not every member is accepted. Please do not attempt to register for 1 software or 1 theme, membership is paid. You can join our telegram group below or send an e-mail to [email protected] to purchase the invite code for 10$.

Join Telegram

Bi-Eticaret Sorunları Ve Çözümleri

Info

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Support kategorisinde Hades tarafından oluşturulan Bi-Eticaret Sorunları Ve Çözümleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 498 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Support
Konu Başlığı Bi-Eticaret Sorunları Ve Çözümleri
Thread starter Hades
Start date
Replies
Views
First message reaction score
Son Mesaj Yazan prehesap

Hades

Kapalı Profil
Platin
New
344
Resources
230
3,615
Warez Point
19,702ա
Turkish Liras
0₺
Merha Öncelikle Bu yazılımla Cok Başım Agırdı Burda Tam Olarak anlatacam konu içine satınal.php eklenecek

Öncelikle Her severinde kart hatası var deniliyor kart hatası paytr hesabınız olması lazım eger bilgileri tam olarak girilmezse
ister istemes hata verecektir şimdi güncelleme yapsam stabil calışır halini atsam gene hata var diyeceksiniz eger
gene hatalar alırsanız hostting firmanızla görüşmeniz gerekecektir cok sayıda vip üyemiz indirdi ama onlardan calışmıyor diye bi
msj almadım okadar acılan konulara belirtim halde satınal.php şifrelidir diye gel gelelim vip üyelerimiz ben den isteyeceklerine konu acıp yazılım hatalı demek
daha kolaylarına gelmekte modüller kısmından
Ödeme Modül Ayarları
gerekli yerleri doldurmanız gerekli tüm ayarlar baştan doldurun

STMP Ayarları ssl degil de tsl olark yapılandırın
Ekran Görüntüsü (74).png
Ekran Görüntüsü (75).pngEkran Görüntüsü (76).pngEkran Görüntüsü (77).png

Derebeyi

WAREZMASTER
Platin
205
Resources
34
652
Warez Point
3,842ա
Turkish Liras
0₺
Kardeşim birde ben sorayım ödeme bildirimi işlemlerinde ödeme bildirimi gönderdikten sonra 2-3 dk bekliyor daha sonra boş sayfa çıkıyor. Neden yapabilir bunu ?

Hades

Kapalı Profil
Platin
New
344
Resources
230
3,615
Warez Point
19,702ա
Turkish Liras
0₺
smt ayarlarından yapar onu
gecikme yaptıgı için ssl işlem gecikme yapıyor ondan dolayı boş sayfa yada beyaz ekran verir
Post automatically merged:

ödeme modül kısmından smt ayarlarını konturol ediniz

birazdan kendi satışını yaptıgım hatasız v2 güncelleme yapacam

Derebeyi

WAREZMASTER
Platin
205
Resources
34
652
Warez Point
3,842ա
Turkish Liras
0₺
smt ayarlarından yapar onu
gecikme yaptıgı için ssl işlem gecikme yapıyor ondan dolayı boş sayfa yada beyaz ekran verir

ödeme modül kısmından smt ayarlarını konturol ediniz

birazdan kendi satışını yaptıgım hatasız v2 güncelleme yapacam

Tamam teşekkür ederiz.

Defance 

Smart
Platin
Harry maguire
56
Resources
3
116
Warez Point
Turkish Liras
0₺
Hades Selam,

Mesajda konuştuk ama forumda başka yardımcı olabilecekler vardır diye bu konu altına taşımak istedim.

Sorun şu ki 'yonetim/ayarlar.html' bölümünden instagram ayarlarını yapıp feed ile bağlantı ayarlarını yapıyoruz ve instagrama bağlanma başarılı oluyor. Fakat 'yonetim/urunler.html' bölümünden herhangi bir ürünü instagram da paylaş butonuna tıkladığımızda 500 error hatası veriyor. Bu sorun hakkında yardımcı olabilecek mevcut mudur?

Not: Söylediğim işlem harici script perfect olarak çalışmaktadır.

Attachments

• 1.JPG
    1.JPG
    66.5 KB · Views: 4
  • 2.JPG
    2.JPG
    28.1 KB · Views: 4

gamekinq

Guest
New
16
4
Warez Point
66ա
Turkish Liras
0₺
Şu scripti çok aradım ama bulamadım .
Bu forumda var vip bölümünde ins birgün vip olup indirmek kısmet olur çok güzel scripte benziyordu r

prehesap

Friend
New
35
Resources
1
39
Warez Point
Turkish Liras
0₺
Şu scripti çok aradım ama bulamadım .
Bu forumda var vip bölümünde ins birgün vip olup indirmek kısmet olur çok güzel scripte benziyordu

Guest
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • aLeech:
    Guest wariclis has joined the room.
  • (Guest) wariclis:
    hi
    (Guest) wariclis: hi
    Back