WGOD!

The general member portfolio consists of software developers, company owners and investors. Our mission is to ensure that all shared content is clean and functional. For this reason, unfortunately, not every member is accepted. Please do not attempt to register for 1 software or 1 theme, membership is paid. You can join our telegram group below or send an e-mail to [email protected] to purchase the invite code for 10$.

Join Telegram

[DOSYA MADENCİLİĞİ]Upload Açığı (Güzel Dosyalar Düşürebilirsiniz)

Info

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde WM Public kategorisinde optiktr tarafından oluşturulan [DOSYA MADENCİLİĞİ]Upload Açığı (Güzel Dosyalar Düşürebilirsiniz) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,510 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WM Public
Konu Başlığı [DOSYA MADENCİLİĞİ]Upload Açığı (Güzel Dosyalar Düşürebilirsiniz)
Thread starter optiktr
Start date
Replies
Views
First message reaction score
Son Mesaj Yazan Lumiel

closx

Guest
Harry maguire
2
0
Warez Point
26ա
Turkish Liras
0₺
Python Selenium kütüphanesini kullanarak her siteye tek tek girip sadece silinmemiş olanları bir excel veya text dostasında biriktirecek bir script yazabilirim. Bu yöntemi geliştirmek ve bir maden aracı oluşturmak istersen ulaş bana. Daha farklı fikirlerim de var.

xNull 

Namık Kemal
IRONSIDE
WarezM
this slowpoke moves Supporter
1,276
Resources
456
3,636
Warez Point
53,603ա
Turkish Liras
2,000₺
Python Selenium kütüphanesini kullanarak her siteye tek tek girip sadece silinmemiş olanları bir excel veya text dostasında biriktirecek bir script yazabilirim. Bu yöntemi geliştirmek ve bir maden aracı oluşturmak istersen ulaş bana. Daha farklı fikirlerim de var.
bu tarz birşeyi kodlayıp paylaşabilirsin herkes yararlanabilir bence

theyamak

Friend
Prime
New
44
Resources
8
83
Warez Point
538ա
Turkish Liras
0₺
Aslında küçük bir program ile daha kolay hale getirilebilir brute force yöntemiyle hangi linkte ne var title okuması ile göreiliriz çalişilabilir bir proje

KralYazilim

Tecrübe acı yenen bir aşdır...
Harry maguire
32
Resources
2
260
Warez Point
502ա
Turkish Liras
0₺
Kardeşim Ellerine Sağlık güzel bir tespit bravo valla.Ben bayağı bir dosyaya ulaştım sayende...TEBRİKLER...Araştırmacılık ruhunu inşallah kaybetmessin...

elenor

Guest
Harry maguire
5
0
Warez Point
31ա
Turkish Liras
0₺
bakalım adam profosor cıktı :D
Post automatically merged:

denedim olmadı hacım ya

optiktr

Real Warezzer
Platin
178
Resources
80
342
Warez Point
4,228ա
Turkish Liras
0₺
Değerli dostlar bilgilendirme için yazıyorum bu taktik için "olmadı " olmuyor" "bozuk" gibi yorumlar yapmayınız. Çünkü taktiğin olmaması gibi bir şey söz konusu değil bunun çalışma yada çalışmama durumu yok. Bu illegal birşeyde değil . Yani çalışıyor sadece siz mantığı kavrayamıyorsunuz..
Eğer meraklı kimseler varsa bununla ilgili sizin için php de küçük birşey kodlayabilirim. Verilerin çekilmesi amacıyla

Last edited:

Malumat 

Patron
IRONSIDE
20
2
Warez Point
284ա
Turkish Liras
0₺
toplam kombinasyon 36 üzeri 4 eder. bu da = 1.679.616 adet link demektedir yani o kadar istek anlamına gelir.
iyi bir kod ile saniye de 40 istek ve bir gün için de hepsi biter. Toplamda atkif 117 bin 918 tane dosya mevcut.
Hepsi alındı :) veritabanına . Mantık güzel, fikir güzel.

Attachments

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    5 KB · Views: 13
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    164.5 KB · Views: 15
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    39.9 KB · Views: 14

optiktr

Real Warezzer
Platin
178
Resources
80
342
Warez Point
4,228ա
Turkish Liras
0₺
toplam kombinasyon 36 üzeri 4 eder. bu da = 1.679.616 adet link demektedir yani o kadar istek anlamına gelir.
iyi bir kod ile saniye de 40 istek ve bir gün için de hepsi biter. Toplamda atkif 117 bin 918 tane dosya mevcut.
Hepsi alındı :) veritabanına . Mantık güzel, fikir güzel.
ooo ne kadar da değerli bir yorum :) teşekkürler aydınlattınız.
Önemli olan yeni upload siteleri bulmaktdır. Ve türklerin uploadları bazen çöp oluyor. Yabancılara ait bu tür bi site bulsak şahane olur onun peşindeyim.

Guest
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • aLeech:
    Guest wariclis has joined the room.
  • (Guest) wariclis:
    hi
    (Guest) wariclis: hi
    Back