WGOD!

The general member portfolio consists of software developers, company owners and investors. Our mission is to ensure that all shared content is clean and functional. For this reason, unfortunately, not every member is accepted. Please do not attempt to register for 1 software or 1 theme, membership is paid. You can join our telegram group below or send an e-mail to [email protected] to purchase the invite code for 10$.

Join Telegram

Genel bir VIP duyurusu

Info

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde News kategorisinde xNull  tarafından oluşturulan Genel bir VIP duyurusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 541 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı News
Konu Başlığı Genel bir VIP duyurusu
Thread starter xNull 
Start date
Replies
Views
First message reaction score
Son Mesaj Yazan vendeko

xNull 

Namık Kemal
IRONSIDE
WarezM
this slowpoke moves Supporter
1,276
Resources
456
3,636
Warez Point
53,603ա
Turkish Liras
2,000₺
Son günlerde VIP kategorisine içerik çıkarıp gelip benden vip scripti isteyen çok aptal olmaya başladı işin garibi vermediğim içinde beni suçlamaya çalışıyor bazı oçları şimdi tekrardan herkese ifade edeyim.
VIP kategorisinde paylaşım yaparsanız 100 WP kazanırsınız! VIPTEN İÇERİK İSTEYEMEZSİNİZ
Eğer VIP'te ki scripti istiyorsanız, VIP üyelik almak zorundasınız. Eğer VIP Kategorisinde geleceğe yatırım gözü ile bakarak ben nasılsa bundan istediğim scripti alırım tarzı bakıyosanız bilgilendirin beni üyeliğinizi banlayayım sizin gibi mallara ihtiyacı yok bu forumun.

VIP ÜYELER MAL DEĞİLDİR, ONLAR BU FORUMA PARA VERİP SAHİP ÇIKIYORSA SİZDE VERMEK ZORUNDASINIZ.

prehesap

Friend
New
35
Resources
1
39
Warez Point
Turkish Liras
0₺
Doğru yaklaşım bende vip olup inşallah bir gün hem güzel paylaşım hem de scriptlrti deneme fırsatım olacal şuan 3 farklı mobil onay yazılımı mevcur warexfr olmayan

Guest
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • aLeech:
    Guest wariclis has joined the room.
  • (Guest) wariclis:
    hi
    (Guest) wariclis: hi
    Back