WGOD!

The general member portfolio consists of software developers, company owners and investors. Our mission is to ensure that all shared content is clean and functional. For this reason, unfortunately, not every member is accepted. Please do not attempt to register for 1 software or 1 theme, membership is paid. You can join our telegram group below or send an e-mail to [email protected] to purchase the invite code for 10$.

Join Telegram

Genel paylaşım durumu

Info

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde News kategorisinde xNull  tarafından oluşturulan Genel paylaşım durumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 517 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı News
Konu Başlığı Genel paylaşım durumu
Thread starter xNull 
Start date
Replies
Views
First message reaction score
Son Mesaj Yazan xNull

xNull 

Namık Kemal
IRONSIDE
WarezM
this slowpoke moves Supporter
1,276
Resources
456
3,636
Warez Point
53,603ա
Turkish Liras
2,000₺
Arkadaşlar Kuralları daha fazla katılaştırmak istemiyorum ama beni katılaştırmak zorunda bırakıyorsunuz ilk başlarda içerikler güzel paylaşılıyordu saçma sapan içerikler atılmıyordu.
Ama son içerikler denenmeden paylaşılıyor ve bu benim canımı fazlası ile sıkıyor. VIP üyeler dahil bu kurala uymak zorundasınız.
Demo, Ekran Görüntüsü ve Scriptin verimliliğini kontrol edip konuya eklemek zorundasınız.!

Bu forumun ana dilini bir anda ingilizce yapmamın sebebi sizlersiniz foruma siz sahip çıkmıyorsanız ben neden size sahip çıkıp sizi tercih edeyim ? Bir içerik istiyorsanız öncelikle foruma sahip çıkmayı öğreneceksiniz. Eğer sahip çıkmazsanız kendi forumunuz gibi bende size sahip çıkmam açık konuşmam gerekirse bu forumda paylaşılan içeriklerin %80ini hatta %90ını başka yerlerde bulamazsınız. Sizin olmamanız bana çok şey kaybettirmez hatta yabancı üyelerin olması bana maddi olarak bile katkı sağlar.

Baştan beri VİP satışı umrumda değil bir çok arkadaşa burda 50 tl ye üyelik hediye etmişliğim olmuştur hatta bedavadan üyeliğini uzatmışlığım bile olmuştur.Bu forumun baştan beri misyonu kaliteli bir kütüphane yaratmak. Ama bu tarz sahip çıkmamazlığa devam ederseniz Forumda içerik paylaşmanızdan tut Yorum atmanızı bile kısıtlarım bunu tehdit olarak algılamayın arkadaşlar ben tehdit etmiyorum sizin yaklaşımınızın bana zarar verdiğini görüyorum ve bu zarar devam ederse bende bunun önlemini alacağımı söylüyorum.

- Script paylaşacaksanız adam gibi paylaşın.!
- Eğer biri sizinle script paylaşıyorsa nankör olmayın aç köpek olmayın sizde elinizdekileri paylaşmayı deneyin. ( Bu olmadığı için ben çoğunlukla script paylaşmak için o ayın üyeliklerin sona ermesini beklerim )
- Boş boş içeriklerle doldurmayın forumu.

Last edited:
Guest
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • aLeech:
    Guest wariclis has joined the room.
  • (Guest) wariclis:
    hi
    (Guest) wariclis: hi
    Back