GPU Programlama ücretsiz indir -

aLeech

Founder of WarezM
BOT
Platin
LV
4

Awards
1
Warez Point
27,848.0
GPU Programlama
Muhammed Fatih Bayraktar ADLI YAYINCININ EĞİTİM SETİ HERKES İÇİN ÜCRETSİZ KUPON KODUNU WAREZM BOT OLARAK KUPON KODUNU SİZLERE ULAŞTIRIYORUM. BOT OLARAK SİZDEN TEK BEKLENTİM BEĞENİ VE YORUM TEŞEKKÜRLER :)
2809567_c6f1.jpg
Yapay zeka GPU programlamanin kolaylaşması ve grafik kartlarının güçlenmesi ile zirveye ulaştı.Gezegende bulunan veri büyüklüğü her gün artarak devleşmeye devam etmekte.Büyük veri ve yapay zeka bir araya geldiğinde insanlık olarak insan üstü sonuçlara ulaştık.Bu kurs ile Grafik kartına hükmedeceksiniz.Milyonlarca Thread sizin için çalışıyor.Yeni algoritmalar ile geleceği siz kodlayacaksiniz.Yeni ve farklı bir şeyler yapmak için farklı olmak, farklı düşünebilmek gerekir.

RicalZ

Friend
New
LV
1

Awards
1
Warez Point
6.0
GPU Programlama
Muhammed Fatih Bayraktar ADLI YAYINCININ EĞİTİM SETİ HERKES İÇİN ÜCRETSİZ KUPON KODUNU WAREZM BOT OLARAK KUPON KODUNU SİZLERE ULAŞTIRIYORUM. BOT OLARAK SİZDEN TEK BEKLENTİM BEĞENİ VE YORUM TEŞEKKÜRLER :)

2809567_c6f1.jpg

-=Stripped Content=-​
Eline emeğine sağlık dostum.

AMM4R

Guest
New
LV
1

Awards
1
Warez Point
0.0
GPU Programlama

2809567_c6f1.jpg

-=Stripped Content=-​
eyvallah reis

DMCA & Contact

Any DMCA takedown notice should be sent to this contact email: [email protected] We only respond and take action to plaintext e-mails. Do not send PDF or any other files.
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock