WGOD!

The general member portfolio consists of software developers, company owners and investors. Our mission is to ensure that all shared content is clean and functional. For this reason, unfortunately, not every member is accepted. Please do not attempt to register for 1 software or 1 theme, membership is paid. You can join our telegram group below or send an e-mail to [email protected] to purchase the invite code for 10$.

Join Telegram

IONCUBE Decode Yapılır [ Ücretli ] Uygun Fiyata

Info

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Support kategorisinde Frozen tarafından oluşturulan IONCUBE Decode Yapılır [ Ücretli ] Uygun Fiyata başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Support
Konu Başlığı IONCUBE Decode Yapılır [ Ücretli ] Uygun Fiyata
Thread starter Frozen
Start date
Replies
Views
First message reaction score
Son Mesaj Yazan TheLegionOf

Frozen

Guest
Platin
16
Resources
8
266
Warez Point
1,812ա
Turkish Liras
0₺
Merhabalar , arkadaşlar ioncube decode işlemlerinizi sorunsuz şekilde yapıyoruz.
PHP Sürüm : 5.x / 7.x tüm sürümler sorunsuz şekilde kırılıp teslim edilir.

FİYATLANDIRMA TABLOSU ;
- 1 dosya : 30 TL
- 2 dosya : 50 TL
- 5 dosya : 100 TL
- 10 dosya : 200 TL
- 10 ve üzeri için fiyat alabilirsiniz..

Ödeme yöntemleri ; Havale / Eft - Papara - Kredi kartı
Kart ile ödemede %5 komisyon eklenmektedir.

İletişim ;
WP : Özelden numara isteyiniz. (sadece mesaj)
Yada forum içi özel mesaj.

Önemli Okuyunuz ; Dosyayı kır parayı sonra atayım veya şunu kır demo olarak bi bakalım gibi işlemler yaptıracaklar hiç ulaşmasın arkadaşlar..
Kimse kimsenin vaktini çalmaya hakkı yoktur.Oyun oynayacaklar yazmasın sizlerden ricam cidden ihtiyacı olan ulaşsın , ilk önce decode ediyoruz , kırma sorunsuz olunca size bilgi veriyoruz sonra parayı talep ediyoruz olurda aksilik olur boşuna yorulmayalım diye kırma işlemini yapıyorum dosya sorunsuzsa bilgi veriliyor tarafınıza bilginize arz ederiz..

Frozen

Guest
Platin
16
Resources
8
266
Warez Point
1,812ա
Turkish Liras
0₺
Bir dosya decode edilmesi gerek diye yardım konusu açmışssın şimdi dosyalar uygun fiyata kırılır yazıyon : )
Evet hocam baktım , kimse yardım etmeyince premium aldım bende boşa gitmesin diye uyguna yapalım dedik.
Bunda ters bir yan yok yani. Kimse yardım etmeyince kendi işimizi kendimiz gördük ayıp birşey mi ?

bia

Guest
Prime
6
2
Warez Point
Turkish Liras
0₺
Evet hocam baktım , kimse yardım etmeyince premium aldım bende boşa gitmesin diye uyguna yapalım dedik.
Bunda ters bir yan yok yani. Kimse yardım etmeyince kendi işimizi kendimiz gördük ayıp birşey mi ?
ücretsiz yardımcı olabilir misin? malum sende aynı duruma düşmüşsün. sadece 2 adet dosya.

birliksan

Guest
New
13
2
Warez Point
Turkish Liras
0₺
merhaba whatsapp iletişim bilgilerinizi özelden paylaşırsanız sunduğunuz hizmete ara sıra ihtiyacım oluyor size daha çabuk ulaşabilirim mesajınızı bekliyorum

Guest
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • aLeech:
    Guest wariclis has joined the room.
  • (Guest) wariclis:
    hi
    (Guest) wariclis: hi
    Back