WGOD!

The general member portfolio consists of software developers, company owners and investors. Our mission is to ensure that all shared content is clean and functional. For this reason, unfortunately, not every member is accepted. Please do not attempt to register for 1 software or 1 theme, membership is paid. You can join our telegram group below or send an e-mail to [email protected] to purchase the invite code for 10$.

Join Telegram

PAYLAŞMADAN ÖNCE MUHAKKAK OKU !

Info

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Be a Sharer kategorisinde Hades tarafından oluşturulan PAYLAŞMADAN ÖNCE MUHAKKAK OKU ! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 866 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Be a Sharer
Konu Başlığı PAYLAŞMADAN ÖNCE MUHAKKAK OKU !
Thread starter Hades
Start date
Replies
Views
First message reaction score
Son Mesaj Yazan ByHarst

Hades

Kapalı Profil
Platin
New
344
Resources
230
3,615
Warez Point
19,702ա
Turkish Liras
0₺
Başvuru ile paylaşımcı üyelik rütbesine yükseltileceksiniz.

Paylaşım yaparken uymanız gereken kurallar ;

1. Scriptin demo eklenecek
  2. Scriptin görüntüsü açıklama kısmına eklenecek
  3. Scriptin fiyatı ve versiyonu yazılacak (Script fiyatı satıcı fiyatı demektir
  4. Scriptin temiz olduğuna dair ve çalışıyor olduğuna emin olacak.

Kurallara uymayan scriptler forumdan sorgusuz silinir ve birden fazla shell var çalışmıyor tarzı şikayet gelirse üyeliğiniz sorgusuz düşürülür tekrardan yükseltilmez. Lütfen forum kurallarına uyalım ve birlikte sağlılığını devam ettirelim.

KURALLARI OKUYUP YİNE KURAL İHALLİ SCRİPT PAYLAŞAN KİŞİLER 3 GÜNLÜK FORUMDAN UZAKLAŞTIRILIR!
paylaşımcı üyelik almadan paylaşım yapanlar direk banlanacak bundan sonra Be a Sharer kısmı paylaşımcı olamak için başvuru yeridir
sacma sapan paylaşımlar yapanlar sorgusuz sualsiz forumdan uzaklaştıralacak
wp kasmak içinde sacma sapan yorum yapanlar boş yorum atanlar özelden vip üyeden vipde olan yazılımı istemek
sorgusuz ban sebebidir yeni alacagınız uyeliklerde kabul edilmeyecek kurallara uyanlar baş tacı kurallara uymayan başka forumlarda cirit atsınlar ...
warezm ekibi iyi forumlar diler...

reklamci1

Friend
Platin
40
Resources
2
17
Warez Point
123ա
Turkish Liras
0₺
burada çalışmama konusuna takıldım
mesele ben opencart dan modülü direk çekip paylaşacağım diyelim
kullanacak arkadaş bunun kurulundan anlamıyor ve bilemdiği için çalıştıramadı burada sorumlu bizmi olacağız
themeforest tema paylaştık kurulumunu bilmeyen anlamayandanda mesul mü olacağız

xNull 

Namık Kemal
IRONSIDE
WarezM
this slowpoke moves Supporter
1,276
Resources
456
3,636
Warez Point
53,603ա
Turkish Liras
2,000₺
burada çalışmama konusuna takıldım
mesele ben opencart dan modülü direk çekip paylaşacağım diyelim
kullanacak arkadaş bunun kurulundan anlamıyor ve bilemdiği için çalıştıramadı burada sorumlu bizmi olacağız
themeforest tema paylaştık kurulumunu bilmeyen anlamayandanda mesul mü olacağız
kullanıcının şikayetleri üzerine scriptiniz denenir çalışmıyorsa cezasını size keseriz.

TheEnes

Friend
New
22
6
Warez Point
72ա
Turkish Liras
0₺
Bende Şimdi Baya Script Varda Hepsi Farklı Farklı Dosyalarda Paylaşımcı Olmak İstiyorum Ama Hepsini Toplu Bir Klosörde Göstermem mi Gerekiyor Anlayamadım , Birde Yanlış Anlaşılmazsa Paylaşımcı Olmanın Artısı Nedir Ben Genelde Script Hatalarını düzeltirim editlerim paylaşırım yada türkçeleştiririm

xNull 

Namık Kemal
IRONSIDE
WarezM
1,276
Resources
456
3,636
Warez Point
53,603ա
Turkish Liras
2,000₺
Fotoğrafını çekeceksin zipli veya script içeren klasörün, yararı da paylaştıkça çoğalır mantığı

ynsbzkrt

Legend
Platin
657
Resources
117
1,195
Warez Point
6,889ա
Turkish Liras
0₺
simdi super oldu ama sole bi problem var herkezde hostin olmaya bilir yada demo ucmus olabilir. yinede guzel dusunulmus tebrik ediyorum. :)

xNull 

Namık Kemal
IRONSIDE
WarezM
1,276
Resources
456
3,636
Warez Point
53,603ա
Turkish Liras
2,000₺
simdi super oldu ama sole bi problem var herkezde hostin olmaya bilir yada demo ucmus olabilir. yinede guzel dusunulmus tebrik ediyorum. :)
Eski scriptleri zaten paylaşmıyoruz çoğunlukla yeni scriptleri paylaşıyoruz o yüdzen demolar durur genelde ya

Guest
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • aLeech:
    Guest wariclis has joined the room.
  • (Guest) wariclis:
    hi
    (Guest) wariclis: hi
    Back