WGOD!

The general member portfolio consists of software developers, company owners and investors. Our mission is to ensure that all shared content is clean and functional. For this reason, unfortunately, not every member is accepted. Please do not attempt to register for 1 software or 1 theme, membership is paid. You can join our telegram group below or send an e-mail to [email protected] to purchase the invite code for 10$.

Join Telegram

Play Store Hesabı Açıldı

Info

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Announcement kategorisinde xNull  tarafından oluşturulan Play Store Hesabı Açıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 541 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Announcement
Konu Başlığı Play Store Hesabı Açıldı
Thread starter xNull 
Start date
Replies
Views
First message reaction score
Son Mesaj Yazan Hasaki
Status
Not open for further replies.

xNull 

Namık Kemal
IRONSIDE
WarezM
this slowpoke moves Supporter
1,276
Resources
456
3,636
Warez Point
53,603ա
Turkish Liras
2,000₺
Aslında Play store hesabı 2 hafta önceden açılmıştı hatta android uygulamasının yapımı da 2 hafta önce bitmişti. Bunu yönetim kadrosu çok önceden biliyordu amacım bu forumda bir birliktelik yaratmaktı sanırım vip üyeler dahil bir çok üyenin amacı SADECE script indirmek olmasıymış bu beni biraz üzdü ama ona göre de yaklaşımlarım olacağını söylemek istedim. APK uygulaması yakında yayınlanacak.

Cavdar BoostX bugheera bugheera Akca Akca archevatv sarp06 sarp06

Bu üyeler warezm.com sitesinden sonuna kadar hangi ürünü almak isterse istesin %20 indirimli şekilde alacaktır. Destekleri için teşekkür ederim. (IRONSIDE HARİÇ)

Dediğim gibi 3,5 ne kadar bağış attığınız önemli değil sadece düşünmeniz yeterliydi düşündünüz ve bundan sonra forumda ne isterseniz isteyin orada yazanın %15 eksiğini düşünün.

Bundan sonra ki bu arkadaşlar altta ki fiyat tablosundan üyelik açabilecekler.

Code:
1 Aylık 12 $
3 aylık 25 $
6 aylık 45 $
12 aylık 80 $

Bağış sayfası ;

Akca 

Friend
Gold
Platin
48
Resources
27
97
Warez Point
170ա
Turkish Liras
0₺
Warezm'in büyümesi için çok güzel bir adım atıldığını düşünüyorum. Tabi forum ne kadar çok erişime ulaşırsa kurallar artacak, içerikler her açıdan daha değerli hale gelecektir,bu yüzden gelecekten yerimi aldığım için mutluyum. Verilen ayrıcalıklar için çok teşekkür ederim. Warezm'in güçlenmesi için el ele.

themka

Ragnar
Platin
327
Resources
213
430
Warez Point
3,010ա
Turkish Liras
0₺
Hayırlı olsun, bağışçı arkadaşlara teşekkürler tüm warezme katkıları oldu:) ben de yapmak isterdim ama yapamadım

Status
Not open for further replies.
Guest
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • aLeech:
    Guest wariclis has joined the room.
  • (Guest) wariclis:
    hi
    (Guest) wariclis: hi
    Back