WGOD!

The general member portfolio consists of software developers, company owners and investors. Our mission is to ensure that all shared content is clean and functional. For this reason, unfortunately, not every member is accepted. Please do not attempt to register for 1 software or 1 theme, membership is paid. You can join our telegram group below or send an e-mail to [email protected] to purchase the invite code for 10$.

Join Telegram

Sınırsız Cloud Depolama Degoo

Info

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde WM+ VIP kategorisinde Ajgiel tarafından oluşturulan Sınırsız Cloud Depolama Degoo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,095 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WM+ VIP
Konu Başlığı Sınırsız Cloud Depolama Degoo
Thread starter Ajgiel
Start date
Replies
Views
First message reaction score
Son Mesaj Yazan Sefak1471

Ajgiel

Guest
Harry maguire
12
2
Warez Point
221ա
Turkish Liras
0₺
Herkese merhaba ;

Bugün uzun zamandır telefon/kurs yedeklerimi barındırdığım/kullandığım depolama hizmetini anlatacağım.

Program sizlere başlangıç olarak 100 GB ücretsiz ömürlük alan verir, peki sınırsız yapmak nasıl olacak derseniz de işin o kısmı sizin elinizde.

İzlediğiniz her kısa reklam size ömürlük 750 mb alan kazandırır günde 20 reklam 15 gb ayda 450 gb.

Screenshot_20200302-181402.png

İşin en güzel tarafı reklamla kazanacağınız depolamanının sınırsız olması , her gün 20 reklam izleyerek 1 senede tamamen legal bir şekilde 5.5TB depolama alanınız olacak.

Benim şuan telefon yedek hesabım 405 Gb boyutunda buyrun kanıt ;

Screenshot_20200302-181601__01.png

http://crackzzers.com/2020/02/11/2137/ burada detaylıca bahsedip kendi linkimi de ekledim, bu sayede ilk kayıt da fazladan 10 Gb daha kazanacaksınız

Ajgiel

Guest
Harry maguire
12
2
Warez Point
221ա
Turkish Liras
0₺
güvenilir oalcağını sanmıyorum verilerimiz 2 günde uçupda gidebilir..
Degoo İskandinav bölgesinin firmalarından, 5 yıldan uzun süredir kullanan arkadaşta mevcut. Klasörü zip şeklinde indirme vb gibi fonksiyonları yok, adamlar masrafları minimuma çekmişler bu şartlar altında normal durum. Cloud hizmetlerinin BİM' i gibi düşün işte.

ynsbzkrt

Legend
Platin
657
Resources
117
1,195
Warez Point
6,889ա
Turkish Liras
0₺
Herkese merhaba ;

Bugün uzun zamandır telefon/kurs yedeklerimi barındırdığım/kullandığım depolama hizmetini anlatacağım.

Program sizlere başlangıç olarak 100 GB ücretsiz ömürlük alan verir, peki sınırsız yapmak nasıl olacak derseniz de işin o kısmı sizin elinizde.

İzlediğiniz her kısa reklam size ömürlük 750 mb alan kazandırır günde 20 reklam 15 gb ayda 450 gb.

View attachment 1599

İşin en güzel tarafı reklamla kazanacağınız depolamanının sınırsız olması , her gün 20 reklam izleyerek 1 senede tamamen legal bir şekilde 5.5TB depolama alanınız olacak.

Benim şuan telefon yedek hesabım 405 Gb boyutunda buyrun kanıt ;

View attachment 1600

http://crackzzers.com/2020/02/11/2137/ burada detaylıca bahsedip kendi linkimi de ekledim, bu sayede ilk kayıt da fazladan 10 Gb daha kazanacaksınız
MediaFire Da bu Sireketindi yanlis hatirlamiyorsam :D

Guest
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • aLeech:
    Guest wariclis has joined the room.
  • (Guest) wariclis:
    hi
    (Guest) wariclis: hi
    Back