WGOD!

The general member portfolio consists of software developers, company owners and investors. Our mission is to ensure that all shared content is clean and functional. For this reason, unfortunately, not every member is accepted. Please do not attempt to register for 1 software or 1 theme, membership is paid. You can join our telegram group below or send an e-mail to [email protected] to purchase the invite code for 10$.

Join Telegram

Wisecp Artık Ücretsiz

Info

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde News kategorisinde Klavuzer tarafından oluşturulan Wisecp Artık Ücretsiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,475 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı News
Konu Başlığı Wisecp Artık Ücretsiz
Thread starter Klavuzer
Start date
Replies
Views
First message reaction score
Son Mesaj Yazan swiftypie

AMM4R

Guest
New
9
0
Warez Point
Turkish Liras
0₺
Ben kendi sitemde kullanıyordum zaten. Dün gelen mailde artık ücretsiz olduğunu söylediler. Ücretli halinin tüm özelliklerini kullanabiliyorsun sadece 25 Müşteriye kadar destekliyor sistem. Küçük işletmeler için bence çok güzel kral bir hareket olmuş bu. Yerli bir yazılım olması çok güzel bir şey gerçekten. Aşağıda bıraktığım linkten lisans oluşturup ücretsiz olarak dosyaları alıp kurulum yapabiliyorsunuz. Yazılımla ilgili ve bu ücretsiz olması konusunda sizlerin de görüşlerini yorum olarak bekliyorum.

Ücretsiz Lisans:
bilgi için teşekkürler

Duman6

Friend
New
25
2
Warez Point
Turkish Liras
0₺
Bunlar ne yaptığını bilmiyorlar, ömürlük lisansı bi kaldırıyorlar, sonra yine aktif ediyorlar, fiyat zaten ateş pahası, bundan 2 3 sene önce aldığımda istesiğin kişiye ücretsiz devir edebilirsin dendi, şimdi aq transfer için fiyatın %20 istiyor buda 150 dolar yapıyor... vay bee ikinci el fiyatları zaten düşük birde 150 dolar transfer öde, ohh ne güzel istanbul...

Azrael

Guest
New
15
1
Warez Point
Turkish Liras
0₺

Startup​

$295/ Tek Sefer

Lisans ücreti bu değil mi :S

bia

Guest
Prime
6
2
Warez Point
Turkish Liras
0₺
Öncesinde alanlar gerçekten şanslılar mış suanlik sadece 30 günlük deneme var.

Duman6

Friend
New
25
2
Warez Point
Turkish Liras
0₺
ozamanları deneme amaclı klresylksgdjk.com diye lisans almıştım ama domain yoktu herzaman saçma sapan işler için emaille girdiğimde gördüm, hem sevindim hem üzüldüm :)
şuan ihtiyacım oldu
sırf wisepm kullanmak için gitti sacma sapan domaini kayıt ettim

Dosyalarının coğu kırılmıyor özel bir algoritma ile şifrelenmiş kırılanlarda hata veriyor dosya içine müdahale edince.
sanırım birbirini cağıran kodlar var içinde

Guest
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • aLeech:
    Guest wariclis has joined the room.
  • (Guest) wariclis:
    hi
    (Guest) wariclis: hi
    Back