Wisecp Artık Ücretsiz

AMM4R

Guest
New
LV
1

Awards
1
Warez Point
0.0
Ben kendi sitemde kullanıyordum zaten. Dün gelen mailde artık ücretsiz olduğunu söylediler. Ücretli halinin tüm özelliklerini kullanabiliyorsun sadece 25 Müşteriye kadar destekliyor sistem. Küçük işletmeler için bence çok güzel kral bir hareket olmuş bu. Yerli bir yazılım olması çok güzel bir şey gerçekten. Aşağıda bıraktığım linkten lisans oluşturup ücretsiz olarak dosyaları alıp kurulum yapabiliyorsunuz. Yazılımla ilgili ve bu ücretsiz olması konusunda sizlerin de görüşlerini yorum olarak bekliyorum.

Ücretsiz Lisans:
bilgi için teşekkürler

Gurbetseli

Guest
New
LV
1

Awards
1
Warez Point
170.0
Bunlar ne yaptığını bilmiyorlar, ömürlük lisansı bi kaldırıyorlar, sonra yine aktif ediyorlar, fiyat zaten ateş pahası, bundan 2 3 sene önce aldığımda istesiğin kişiye ücretsiz devir edebilirsin dendi, şimdi aq transfer için fiyatın %20 istiyor buda 150 dolar yapıyor... vay bee ikinci el fiyatları zaten düşük birde 150 dolar transfer öde, ohh ne güzel istanbul...

DMCA & Contact

Any DMCA takedown notice should be sent to this contact email: [email protected] We only respond and take action to plaintext e-mails. Do not send PDF or any other files.
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock